❕Všechny žádosti budou vyřizovány po novém roce.❕

projekt HABITAT

O projektu

Nově vznikající projekt HABITAT se nachází přímo na malebném pobřeží na severním Kypru. Habitat nabízí unikátní kaskádovité rozložení tak, aby výstavba nenarušovala překrásný výhled na moře. Kaskádovité rozložení se projevuje i na řadě bazénů, které vytváří efekt vodopádů

 

Habitat je unikátním projektem nejen z pohledu designu, ale také pro své celoroční využití. Širokospektré vyžití pro dovolenou – windsurfing, kitesurfing, kayaking, pádlování, plachtění, plavbu lodí, ale také procházky do netknutí přírody a předhoří nacházející se za lokalitou Habitatu. 

Ačkoli exkluzivní sleva 6 % platila pouze do 30. 6. 2023, máte stále možnost zaplatit 30 % ceny nyní a poté splácet developerovi bezúročnou půjčkou. 

Lokalita

Letiště
➡️ Ercan: 42 minut
➡️ Larnaca: 60 minut
➡️ Paphos: 2,5 hodiny

Města:
➡️ Kyrenia: 37 minut
➡️ Famagusta: 39 minut
➡️ Iskele: 31 minut

✅ 250 m od moře
✅ 267 600 m2 zastavěné  plochy
✅ 200 000 m2 travnaté plochy
✅ 5 000 m2 komerčních prostor

✅ nejnižší bod projektu 38 m nad mořem
✅ nejvyšší bod projektu 90 m nad mořem

✅ 30 m od hlavní silnice
✅ 1,2 km od silničního okruhu (délka 3,5 km) spojující všechny komunikace v rámci projektu
✅ silnice pro auta, cyklo dopravu a běžecké a pěší cesty oddělené stromořadím

možnost zaplatit 30 % ceny nyní, zbytek v bezúročných splátkách

Varianty

Habitat nabízí přes 1.200 jednotek, od nejmenších garsonek, až po Garden studia a Penthousy s vlastní střešní terasou o stejné výměře, jakou má sama jednotka. 

od 2 600 000 Kč

3+1 Bungalov

Designový poklad v podobě patrového bungalovu s neuvěřitelnou plochou střešní terasy zaujme opravdu každého. Tato luxusní investice se nachází v přímé dostupnosti pláže, s plnou občanskou vybaveností v rámci celého areálu. Třešničkou na dortu už je jen exkluzivní výhled na moře i okolí.

Typ nabídky: prodej
Dispozice: 3+1
Vlastnictví: osobní
Typ konstrukce: železobeton
Stav: ve výstavbě

Stav: ve výstavbě
Podlaží: 2 (bungalov)
Užitná plocha: 125 m²
Zahradní terasa: 45 m²
Střešní terasa: 295 m²

od 11 900 000 Kč

Občanská vybavenost

✅ udržovaná vlastní pláž u rezortu
✅ venkovní bazény formou kaskád
✅ moderní areál 
✅ sál pro jógu a meditace
✅ Mist Lounge (jídlo, nápoje)
✅ dětské hřiště
✅ sály pro oslavy, semináře atd.
✅ pronájem kanceláří

✅ wellness & SPA (sauna, pára, jakuzi, masáže)
✅ kryo sauna
✅ krytý vyhřívaný bazén
✅ klub pro surfing a vodní sporty
✅ běžecká dráha
✅ kyvadlová doprava na pláže
✅ možnost kyvadlové dopravy mezi projekty Evergreen (vyžadována členská karta)

✅ Restaurace Rainbow
✅ Upravené odpočinkové parky a zahrady
✅ Centrum krásy a anti-aging klinika v blízkosti
✅ Lékařské a diagnostické zdravotní centrum
✅ Ambulance, lékárna
✅ Obchody a komerční prostory
✅ Grey water system (dešťová a sprchová voda použitá na zavlažování zeleně)

A proč právě Severní Kypr?

✅ sluníčko zde v době sezóny (duben – říjen) svítí v průměru 11 hodin denně
✅ pravidelný letový provoz, dolet cca 3 hodiny
✅ nádherné písčité pláže a teplota moře přes 20 °C, v zimním období běžně pod 18 °C neklesá

Výhody investice

✅ developer kompletně zastřeší správu Vaší nemovitosti včetně jejího pronájmu
✅ zisk z pronájmu se pohybuje průměrně okolo 2.000 Kč / den = návratnost od 4-5 let
✅ dovolená pro rodinu a přátele kdykoli

A proč právě s námi?

✅ veškeré papírování vyřídíme zde v ČR, nepotřebujete žádnou jazykovou vybavenost
✅ vše je pod záštitou ověřené realitní kanceláře Century 21 – Diamonds. 

Chcete se ještě porozhlédnout po jiných projektech?

Už jste rozhodnutí? Nebo naopak potřebujete zkonzultovat dotazy?
Jsme tu pro Vás!

Michal Škoty

Zuzana Škotyová

Samuel Mišík

Aphrodite Spa Residence

Exkluzivní ateliér s nádherným výhledem na zátoku západního pobřeží

Tento exkluzivní ateliérový apartmán je součástí Aphrodite Beachfront Village. Nachází se ve 12. patře budovy a má nejúžasnější výhled na záliv a hory. Exkluzivní půdorys nabízí 3 prostorné ložnice, všechny s výhledem na moře, otevřenou kuchyň a jídelnu, ze které vstoupíte do salonku. Otevřená prostorná terasa nabízí požitek z grilování a má místo i na vířivku.

Nemovitost se nachází na krásném úseku písečné pláže, obklopená mandarinkovými háji, deset minut od historického tržního města Guzelyurt a kousek od půvabné vesnice Gaziveren. Toto špičkové a pečlivě navržené ubytování má strategickou polohu, aby umožňovalo nepřerušený výhledy na západní pobřeží Středozemního moře a bezkonkurenční západy slunce na západ – s dechberoucími výhledy na hory Troodos na jih. Uvnitř elegantního architektonického designu bytu najdete pohodlí a kvalitu, přičemž všechny pokoje a okna jsou navržena tak, aby maximalizovala váš prostor a zároveň vám umožnila vychutnat si nádherný výhled. V areálu Aphrodite Beachfront Village najdete širokou škálu prvotřídních aktivit pro každou věkovou skupinu. Majitelé a jejich hosté se mohou rozmazlovat v Joya Baru a bistru, kde si vynikající kuchyně již získává pověst celého ostrova, nebo si před večeří můžete vychutnat sklenici vína na terase baru Sunset a sledovat otevřený středomořský západ slunce. Wellness centrum Aphrodite zahrnuje poloolympijský bazén, také krytý vyhřívaný bazén, dětský bazén, vířivku, saunu a krytou posilovnu s výhledem na Středozemní moře. Aphrodite se také může pochlubit prvním mezinárodním klubem vodních sportů na ostrově, který nabízí windsurfing, kite-surfing, kayaking, pádlování, plachtění, plavbu lodí a mnoho dalšího.

Deja Blue ECO wellness

Luxusní moderní vila

Elegantní vila se 3 ložnicemi na pláži s pečlivě navrženou nejmodernější architekturou poskytuje příležitost pro přátele nebo větší rodiny trávit čas spolu. Třetí ložnice je oddělena od hlavní vily chodníkem a zahrnuje vlastní koupelnu. Vila je součástí našeho wellness a antiagingového areálu, který se nachází na východě oblasti Bahçeli v Kyrenii. Skvěle se nachází v srdci přírody, tak v těsné blízkosti místních restaurací, nákupních zařízení a 18 jamkového mezinárodního golfového hřiště s některými z nejúžasnějších panoramatických výhledů na ostrov.

Deja Blue ECO wellness

Krásný a prostorný bungalow hned u pláže

Tento 3-ložnicový bungalov se svým ekologickým designem harmonicky zapadá do svého přírodního prostředí a poskytuje útočiště pro ty, kteří chtějí být součástí wellness centra, ale chtějí trochu více soukromí.

Z kuchyně a obývacího pokoje je přímý přístup na terasu se soukromým bazénem. Prostorná hlavní ložnice má vlastní koupelnu, ostatní ložnice mají jednu společnou koupelnu, bungalow těží z fantastického výhledu ze všech pokojů.

Tradiční prvky exteriéru kamenné zdi v tomto designu harmonicky splývají s přírodním prostředím a vytvářejí relaxační atmosféru. Vaší nádhernou zahradu si můžete vychutnat z terasy nebo prostorné střešní terasy, která nabízí výhled na Středozemní moře. Ideální pro venkovní grilování, večerní posezení s přáteli nebo jednoduše jako klidný útěk k relaxaci v klidné atmosféře. Společný bazén v areálu hned před restaurací bude navíc místo vody s chlorem používat slanou vodu!

Crystal Bay Marina

Okouzlující mezonet

Váš nový domov se nachází v oblasti Esentepe na severním pobřeží, kde se turisté shromažďují za sluncem, písečnými plážemi, kouzelnými středomořskými zátokami a vzrušujícími horskými stezkami.

Stylový komunální bazén nabízí kaskádové prvky a luxusní možnosti sezení pro všechny obyvatele. Na místě se nachází Joya Bar and Bistro a je jednou z nejlepších restaurací v okolí, kde se podává mezinárodní à la carte menu 365 dní v roce.

Majitelé se také mohou těšit na novou tělocvičnu, saunu a úschovnu kol – to vše vytváří vaši volbu pro aktivní a volnočasové zážitky z dovolené.

Aquamarine

Zahradní apartmán

Aquamarine je soukromý areál na východním pobřeží severního Kypru, určený pro ty, kteří hledají vytříbenou, estetickou středomořskou komunitu. Aquamarine využívá pobřežní terén a je rozdělen na dvě terasy, čímž maximalizuje výhled na oslnivé pobřeží z každého bytu. Obyvatelé si užijí opalování a koupání v nekonečném bazénu v srdci areálu.

Každý blok se skládá ze 2 prostorných mezonetových zahradních apartmánů a pouze jednoho apartmánu se soukromou střešní terasou s 360 stupňovým výhledem.

Dvoupodlažní dvoupokojový zahradní apartmán se skládá ze dvou podlaží:

  • V přízemí najdete prostornou otevřenou kuchyň s kuchyňským ostrůvkem, otevřenou do obývacího pokoje s velkou terasou (35m2) se vstupem do vaší soukromé zahrady. Naše prostorná dvoulůžková ložnice má vestavěné skříně. V přízemí je koupelna pro hosty.
  • V mezipatře si majitelé domů mohou užít zcela soukromou hlavní ložnici s vlastní koupelnou, včetně koupelny s kamennou zdí a šatny (28m2).

Horse Shoe Bay

Luxusní vila jen pár kroků od soukromé pláže

Nabízíme vám luxusní vilu v první řadě s 5/6 ložnicemi nabízející přímý výhled na moře. Vyjímečné jsou také dvojité historické dřevěné vchodové dveře, vila je obložená nejkrásnějším přírodním kamenem na Kypru. Prostorný obývací pokoj má úchvatný výhled na moře a soukromí bazén. V obývacím pokoji je otevřená krytá terasa, takže si můžete užívat venkovní posezení po celý rok. Obývací pokoj vede k jídelně, která má také úžasný výhled a přístup na terasu. Z jídelny se dostanete do prostorné kuchyně s ostrůvkem / barem. 

Na druhé straně přízemí jsou 2 ložnice s vlastní koupelnou, z nichž jedna má také výhled na bazén a moře a má přímý přístup na terasu. V přízemí se nachází menší pokoj, který může být ložnice, nebo může být využit na kancelář s výhledem na moře. První patro nabízí tři obrovské pokoje s vlastní koupelnou, všechny s výhledem na záliv a bazén a přístupem na velkou horní terasu.

Deja Blue ECO wellness

Prostorný mezonet s přímým výhledem na Středozemní moře

Zahradní byt s 1 ložnicí v našem exkluzivním ekologickém komplexu poskytuje světlé moderní prostředí zaplavené přirozeným světlem a okna dodávající pocit extra prostoru. Dobře prezentovaná velká vybavená kuchyň nabízí spoustu pracovního prostoru pro vytvoření vlastních středomořských lahůdek.

Tento luxusní zahradní byt zahrnuje velkou a sofistikovanou otevřenou obývací část. Prostorná ložnice má vlastní koupelnu, v bytě je další koupelna pro hosty. Plně upravenou zahradu si můžete užít z velké terasy s výhledem na wellness komplex včetně veškerého vybavení, které máte k dispozici.

Deja Blue ECO wellness

Krásné studio v luxusním eko-wellness komplexu 1+kk

Krásné studio v areálu, kde najdete wellness a anti-aging centrum. Areál se nachází na východní části severního Kypru v Bahçeli v Kyrenii. Apartmán má prostorný obývací pokoj s moderně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, koupelnu, terasu s výhledem do zahrady a parkovací místo.

Exkluzivní ekologický komplex nabízí přístup ke společným bazénům i aquaponickým a hydroponickým zahradám a vstup do anti-aging centra. Nachází se v srdci přírody, ale také je v těsné blízkosti restaurací, obchodů, golfovému a tenisovému hřišti.

Aphrodite Spa Residence

Největší 2 - ložnicový byt v 9. patře – s nádherným výhledem na moře

Velice prostorný byt se 2 ložnicemi je součástí The Wave (Aphrodite Tower) – přední investiční nemovitosti západního pobřeží na severním Kypru. Nachází se v 9. patře a má soukromí a absolutně nádherný výhled na Středozemní moře a hory. Pokud si budete chtít zajít na masáž, do sauny a nebo si třeba zacvičit, tak vám pouze stačí si výtahem před vašimi dveřmi dojet do SPA centra, které je v patře -1.

Aphrodite Spa Residence

Krásný 1 pokojový byt, v přepychovém areálu hned u pláže

Tento apartmán s jednou ložnicí v Aphrodite Tower je úžasnou investicí na severním Kypru, protože Kypr je jedna ze zemí , které výborně zvládají Coronavirus, také má nepřerušený panoramatický výhled na hory Troodos a krásnou písečnou pláž hned v areálu. Ze všech nemovitostí, které nabízíme na severním Kypru je tento apartmán nejvíce vyhledávaný investory.

Tento apartmán je také vyjímečným tím, že pokud si budete chtít zajít na masáž, do sauny a nebo si třeba zacvičit, tak vám pouze stačí si výtahem před vašimi dveřmi dojet do SPA centra, které je v patře -1.

Naplánovat videohovor

Videohovor je nezávazný. Ozveme se do pár hodin.

Údaje slouží jen pro účely domluvení videohovoru.