❕Všechny žádosti budou vyřizovány po novém roce.❕

Nemovitosti na prodej

Habitat

Nově vznikající projekt HABITAT se nachází přímo na malebném pobřeží na severním Kypru. Habitat nabízí unikátní kaskádovité rozložení tak, aby výstavba nenarušovala překrásný výhled na moře. Kaskádovité rozložení se projevuje i na řadě bazénů, které vytváří efekt vodopádů

Habitat je unikátním projektem nejen z pohledu designu, ale také pro své celoroční využití. Širokospektré vyžití pro dovolenou – windsurfing, kitesurfing, kayaking, pádlování, plachtění, plavbu lodí, ale také procházky do netknutí přírody a předhoří nacházející se za lokalitou Habitatu.

EXKLUZIVNÍ SLEVA 6 %

nyní s platností do 30. 6. 2023 při uzavření rezervační smlouvy a složení rezervačního poplatku. 

 

od 2 500 000 Kč

Aphrodite Wellness

Nově vznikající projekt Aphrodite Wellness se nachází přímo u krásné písečné pláže, obklopený mandarinkovými háji, deset minut od tržního města Guzelyurt a kousek od půvabné vesnice Gaziveren. Projekt nabízí strategickou polohu, budoucí majitelé si tak budou moci vychutnávat nerušené výhledy na západní pobřeží Středozemního moře s okouzlujícími západy slunce a dechberoucím výhledem na hory Troodos.

Aphrodite Wellness se stane jedním z největších a nejmodernějších wellness a anti-aging center ve Středozemním moři, které nabízí komplexní škálu procedur, zařízení a služeb zaměřených na pohodu a dlouhověkost. Projekt se také může pochlubit prvním mezinárodním klubem vodních sportů na ostrově, který nabízí windsurfing, kitesurfing, kayaking, pádlování, plachtění, plavbu lodí a mnoho dalšího.

od 1 800 000 Kč

Nemovitost v zahraničí je velký (i když velmi příjemný) krok pro každého, proto vám všechny otázky ráda vysvětlí naše kolegyně na videohovoru

IHNED k dispozici!

Aphrodite Spa Residence

Tato exkluzivní nemovitost se nachází přímo u krásné písečné pláže, obklopená mandarinkovými háji, deset minut od tržního města Guzelyurt a kousek od půvabné vesnice Gaziveren. Toto luxusní a moderní ubytování má strategickou polohu, aby poskytovalo nepřerušené výhledy na západní pobřeží Středozemního moře a bezkonkurenční západy slunce na západ – s dechberoucím výhledem na hory Troodos na jihu. Uvnitř elegantního designu bytu najdete pohodlí a kvalitu, přičemž všechny pokoje a okna jsou navržena tak, aby maximalizovala váš prostor a zároveň vám umožnila vychutnat si nádherný výhled.

od 3 900 000 Kč

Nemovitost v zahraničí je velký (i když velmi příjemný) krok pro každého, proto vám všechny otázky ráda vysvětlí naše kolegyně na videohovoru

OASIS

Nově vznikající projekt OASIS se pyšní svou krásnou polohou na pobřeží jen pár minut od moře s pohořím Kyrenia v pozadí.

V blízkosti projektu se nachází udržovaná pláž s krásnou modrou lagunou, ideální prostředí ke koupání a šnorchlování. K vybavení areálu patří wellness, plně vybavená posilovna, sauna, krytý vyhřívaný bazén, plážový bar a la carte restaurace, společný bazén v hlavním komplexu a bazén se slanou vodou v první linii. Plně vybavený areál projektu OASIS bude ideálním místem pro vychutnání si dovolené nebo oslavy při speciální příležitosti.

od 2 200 000 Kč

Nemovitost v zahraničí je velký (i když velmi příjemný) krok pro každého, proto vám všechny otázky ráda vysvětlí naše kolegyně na videohovoru

Saloos

Projekt Saloos vzniká v těsné blízkosti moře, je obklopen panenskou přírodou a nádhernými horami v pozadí. Jedná se o menší privátní projekt, kde najdete dostatek soukromí k odpočinku a sportovním aktivitám. Projekt se bude nacházet v blízkosti vesničky Tatlisu, malé vesničky ležící východně od Esentepe a 50 km od turistického města Kyrenia. Tato oblast je známá svými přírodními krásami s nedotčenou přírodou, bujnou zelení, pohořím, vynikajícími písčitými plážemi a křišťálově čistým Středozemním mořem. Oblast je velmi populární a rychle se rozvíjející s vysokým investičním potenciálem.

od 4 800 000 Kč

Nemovitost v zahraničí je velký (i když velmi příjemný) krok pro každého, proto vám všechny otázky ráda vysvětlí naše kolegyně na videohovoru

MOŽNÉ IHNED VYUŽÍVAT!

Horse Shoe Bay

Horse Shoe Bay je jedna z nejexkluzivnějších nemovitostí v této oblasti. Jedná se o areál s plochu 25 000 m2, který je přímo u pláže a má soukromou zátoku. Nemovitost je obklopena 35 000 m2 krásnou přírodní zelení. Každý večer tu budete zažívat nádherné západy slunce nad mořem a v noci pohled na oblohu plnou hvězd. Chceme zachovat jedinečnost místa a vybudovat pouze vybraný počet vil s velikostí pozemku 1338 m2.

od 17 000 000 Kč

Nemovitost v zahraničí je velký (i když velmi příjemný) krok pro každého, proto vám všechny otázky ráda vysvětlí naše kolegyně na videohovoru

C'est La Vie

Díky všemu nabízenému vybavení, silným provozním partnerům a jedinečnému konceptu bude mít tento projekt zvýšenou provozní kapacitu pro hostování hostů nejen během letní sezóny, ale i v zimě. Jedná se tedy o skvělou investiční příležitost, ať už jde o příjmy z pronájmu nebo zhodnocení kapitálu. Jen 15 minut odtud je golfové hřiště Korineum – s profesionálním 18jamkovým golfovým hřištěm a tenisovým klubem. Za necelých 25 minut se dostanete do Kyrenia – hlavního města Severního Kypru s restauracemi, nákupy, zábavou a nočním životem. K vybavení areálu bude patřit wellness, plně vybavená posilovna, sauna, krytý vyhřívaný bazén, plážový bar, a la carte restaurace, společný bazén v hlavním komplexu a vnitřní vyhřívaný bazén.
Projekt bude postaven na několika kaskádovitých terasách, aby se maximalizoval výhled z každého apartmánu.

od 11 500 000 Kč

Aphrodite Wellness

Krásný 1pokojový apartmán v moderním areálu hned u pláže.

1pokojový apartmán v Aphrodite Wellness je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti moře s nádhernými výhledy do okolní krajiny. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény.

Aphrodite Wellness

Krásný 2pokojový apartmán v moderním areálu hned u pláže.

2pokojový apartmán v Aphrodite Wellness je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti moře s nádhernými výhledy do okolní krajiny. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény.

Aphrodite Wellness

Krásný 2pokojový Penthouse apartmán v moderním areálu hned u pláže.

2pokojový apartmán v nejvyšším patře projektu Aphrodite Wellness je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti moře s nádhernými výhledy do okolní krajiny. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény.

Aphrodite Wellness

Krásný 3pokojový apartmán v moderním areálu hned u pláže.

Prostorný apartmán se dvěma ložnicemi v Aphrodite Wellness je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti pláže s nádhernými výhledy do okolní krajiny a přímým výhledem na moře. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény.

Aphrodite Wellness

Krásný 4pokojový apartmán v moderním areálu hned u pláže.

Honosný apartmán se třemi ložnicemi v Aphrodite Wellness je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti pláže s nádhernými výhledy do okolní krajiny a přímým výhledem na moře. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény.

Aphrodite Spa Residence

Největší 2 - ložnicový byt v 9. patře – s nádherným výhledem na moře

Velice prostorný byt se 2 ložnicemi je součástí The Wave (Aphrodite Tower) – přední investiční nemovitosti západního pobřeží na severním Kypru. Nachází se v 9. patře a má soukromí a absolutně nádherný výhled na Středozemní moře a hory. Pokud si budete chtít zajít na masáž, do sauny a nebo si třeba zacvičit, tak vám pouze stačí si výtahem před vašimi dveřmi dojet do SPA centra, které je v patře -1.

OASIS

Krásný 1pokojový apartmán v moderním areálu s úchvatným výhledem na Středozemní moře.

1 pokojový apartmán projektu OASIS je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti moře s nádhernými výhledy do okolní krajiny. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény, posilovna. V blízkosti se nachází historické město Kyrenia.

OASIS

Krásný 2pokojový apartmán v moderním areálu s úchvatným výhledem na Středozemní moře.

2pokojový apartmán projektu OASIS je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti moře s nádhernými výhledy do okolní krajiny. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény, posilovna. V blízkosti se nachází historické město Kyrenia.

OASIS

Krásný 3pokojový apartmán v moderním areálu s úchvatným výhledem na Středozemní moře.

3pokojový apartmán projektu OASIS je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti moře s nádhernými výhledy do okolní krajiny. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény, posilovna. V blízkosti se nachází historické město Kyrenia.

OASIS

Krásný 4pokojový bungalov v moderním areálu s úchvatným výhledem na Středozemní moře.

Bungalov s vlastním pozemkem v projektu OASIS je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti moře s nádhernými výhledy do okolní krajiny. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény, posilovna. V blízkosti se nachází historické město Kyrenia.

SALOOS

Krásný 2pokojový apartmán v privátním areálu s dechberoucím výhledem na Středozemní moře.

Penthouse Apartmán se dvěma pokoji v projektu Saloos je úžasnou investicí na Severním Kypru. Apartmány se nacházejí pár metrů od moře, z druhé strany se pak můžete kochat nádhernými horskými scenériemi.

Horse Shoe Bay

Luxusní vila jen pár kroků od soukromé pláže

Nabízíme vám luxusní vilu v první řadě s 5/6 ložnicemi nabízející přímý výhled na moře. Vyjímečné jsou také dvojité historické dřevěné vchodové dveře, vila je obložená nejkrásnějším přírodním kamenem na Kypru. Prostorný obývací pokoj má úchvatný výhled na moře a soukromí bazén. V obývacím pokoji je otevřená krytá terasa, takže si můžete užívat venkovní posezení po celý rok. Obývací pokoj vede k jídelně, která má také úžasný výhled a přístup na terasu. Z jídelny se dostanete do prostorné kuchyně s ostrůvkem / barem. 

Na druhé straně přízemí jsou 2 ložnice s vlastní koupelnou, z nichž jedna má také výhled na bazén a moře a má přímý přístup na terasu. V přízemí se nachází menší pokoj, který může být ložnice, nebo může být využit na kancelář s výhledem na moře. První patro nabízí tři obrovské pokoje s vlastní koupelnou, všechny s výhledem na záliv a bazén a přístupem na velkou horní terasu.

C'est La Vie

Krásný 4 pokojový bungalov v moderním areálu s úchvatným výhledem na Středozemní moře.

Bungalov se třemi ložnicemi v projektu C’est La Vie je úžasnou investicí na Severním Kypru. Nachází se v těsné blízkosti moře, s nádhernými výhledy do okolní krajiny. V rámci areálu máte k dispozici kompletní vybavenost potřebnou k Vašemu odpočinku: Wellness, restaurace, bazény, posilovna. V blízkosti se nachází historické město Kyrenia.

Naplánovat videohovor

Videohovor je nezávazný. Ozveme se do pár hodin.

Údaje slouží jen pro účely domluvení videohovoru.

Aphrodite Spa Residence

Exkluzivní ateliér s nádherným výhledem na zátoku západního pobřeží

Tento exkluzivní ateliérový apartmán je součástí Aphrodite Beachfront Village. Nachází se ve 12. patře budovy a má nejúžasnější výhled na záliv a hory. Exkluzivní půdorys nabízí 3 prostorné ložnice, všechny s výhledem na moře, otevřenou kuchyň a jídelnu, ze které vstoupíte do salonku. Otevřená prostorná terasa nabízí požitek z grilování a má místo i na vířivku.

Nemovitost se nachází na krásném úseku písečné pláže, obklopená mandarinkovými háji, deset minut od historického tržního města Guzelyurt a kousek od půvabné vesnice Gaziveren. Toto špičkové a pečlivě navržené ubytování má strategickou polohu, aby umožňovalo nepřerušený výhledy na západní pobřeží Středozemního moře a bezkonkurenční západy slunce na západ – s dechberoucími výhledy na hory Troodos na jih. Uvnitř elegantního architektonického designu bytu najdete pohodlí a kvalitu, přičemž všechny pokoje a okna jsou navržena tak, aby maximalizovala váš prostor a zároveň vám umožnila vychutnat si nádherný výhled. V areálu Aphrodite Beachfront Village najdete širokou škálu prvotřídních aktivit pro každou věkovou skupinu. Majitelé a jejich hosté se mohou rozmazlovat v Joya Baru a bistru, kde si vynikající kuchyně již získává pověst celého ostrova, nebo si před večeří můžete vychutnat sklenici vína na terase baru Sunset a sledovat otevřený středomořský západ slunce. Wellness centrum Aphrodite zahrnuje poloolympijský bazén, také krytý vyhřívaný bazén, dětský bazén, vířivku, saunu a krytou posilovnu s výhledem na Středozemní moře. Aphrodite se také může pochlubit prvním mezinárodním klubem vodních sportů na ostrově, který nabízí windsurfing, kite-surfing, kayaking, pádlování, plachtění, plavbu lodí a mnoho dalšího.

Deja Blue ECO wellness

Luxusní moderní vila

Elegantní vila se 3 ložnicemi na pláži s pečlivě navrženou nejmodernější architekturou poskytuje příležitost pro přátele nebo větší rodiny trávit čas spolu. Třetí ložnice je oddělena od hlavní vily chodníkem a zahrnuje vlastní koupelnu. Vila je součástí našeho wellness a antiagingového areálu, který se nachází na východě oblasti Bahçeli v Kyrenii. Skvěle se nachází v srdci přírody, tak v těsné blízkosti místních restaurací, nákupních zařízení a 18 jamkového mezinárodního golfového hřiště s některými z nejúžasnějších panoramatických výhledů na ostrov.

Deja Blue ECO wellness

Krásný a prostorný bungalow hned u pláže

Tento 3-ložnicový bungalov se svým ekologickým designem harmonicky zapadá do svého přírodního prostředí a poskytuje útočiště pro ty, kteří chtějí být součástí wellness centra, ale chtějí trochu více soukromí.

Z kuchyně a obývacího pokoje je přímý přístup na terasu se soukromým bazénem. Prostorná hlavní ložnice má vlastní koupelnu, ostatní ložnice mají jednu společnou koupelnu, bungalow těží z fantastického výhledu ze všech pokojů.

Tradiční prvky exteriéru kamenné zdi v tomto designu harmonicky splývají s přírodním prostředím a vytvářejí relaxační atmosféru. Vaší nádhernou zahradu si můžete vychutnat z terasy nebo prostorné střešní terasy, která nabízí výhled na Středozemní moře. Ideální pro venkovní grilování, večerní posezení s přáteli nebo jednoduše jako klidný útěk k relaxaci v klidné atmosféře. Společný bazén v areálu hned před restaurací bude navíc místo vody s chlorem používat slanou vodu!

Crystal Bay Marina

Okouzlující mezonet

Váš nový domov se nachází v oblasti Esentepe na severním pobřeží, kde se turisté shromažďují za sluncem, písečnými plážemi, kouzelnými středomořskými zátokami a vzrušujícími horskými stezkami.

Stylový komunální bazén nabízí kaskádové prvky a luxusní možnosti sezení pro všechny obyvatele. Na místě se nachází Joya Bar and Bistro a je jednou z nejlepších restaurací v okolí, kde se podává mezinárodní à la carte menu 365 dní v roce.

Majitelé se také mohou těšit na novou tělocvičnu, saunu a úschovnu kol – to vše vytváří vaši volbu pro aktivní a volnočasové zážitky z dovolené.

Aquamarine

Zahradní apartmán

Aquamarine je soukromý areál na východním pobřeží severního Kypru, určený pro ty, kteří hledají vytříbenou, estetickou středomořskou komunitu. Aquamarine využívá pobřežní terén a je rozdělen na dvě terasy, čímž maximalizuje výhled na oslnivé pobřeží z každého bytu. Obyvatelé si užijí opalování a koupání v nekonečném bazénu v srdci areálu.

Každý blok se skládá ze 2 prostorných mezonetových zahradních apartmánů a pouze jednoho apartmánu se soukromou střešní terasou s 360 stupňovým výhledem.

Dvoupodlažní dvoupokojový zahradní apartmán se skládá ze dvou podlaží:

  • V přízemí najdete prostornou otevřenou kuchyň s kuchyňským ostrůvkem, otevřenou do obývacího pokoje s velkou terasou (35m2) se vstupem do vaší soukromé zahrady. Naše prostorná dvoulůžková ložnice má vestavěné skříně. V přízemí je koupelna pro hosty.
  • V mezipatře si majitelé domů mohou užít zcela soukromou hlavní ložnici s vlastní koupelnou, včetně koupelny s kamennou zdí a šatny (28m2).

Deja Blue ECO wellness

Prostorný mezonet s přímým výhledem na Středozemní moře

Zahradní byt s 1 ložnicí v našem exkluzivním ekologickém komplexu poskytuje světlé moderní prostředí zaplavené přirozeným světlem a okna dodávající pocit extra prostoru. Dobře prezentovaná velká vybavená kuchyň nabízí spoustu pracovního prostoru pro vytvoření vlastních středomořských lahůdek.

Tento luxusní zahradní byt zahrnuje velkou a sofistikovanou otevřenou obývací část. Prostorná ložnice má vlastní koupelnu, v bytě je další koupelna pro hosty. Plně upravenou zahradu si můžete užít z velké terasy s výhledem na wellness komplex včetně veškerého vybavení, které máte k dispozici.

Deja Blue ECO wellness

Krásné studio v luxusním eko-wellness komplexu 1+kk

Krásné studio v areálu, kde najdete wellness a anti-aging centrum. Areál se nachází na východní části severního Kypru v Bahçeli v Kyrenii. Apartmán má prostorný obývací pokoj s moderně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, koupelnu, terasu s výhledem do zahrady a parkovací místo.

Exkluzivní ekologický komplex nabízí přístup ke společným bazénům i aquaponickým a hydroponickým zahradám a vstup do anti-aging centra. Nachází se v srdci přírody, ale také je v těsné blízkosti restaurací, obchodů, golfovému a tenisovému hřišti.

Aphrodite Spa Residence

Krásný 1 pokojový byt, v přepychovém areálu hned u pláže

Tento apartmán s jednou ložnicí v Aphrodite Tower je úžasnou investicí na severním Kypru, protože Kypr je jedna ze zemí , které výborně zvládají Coronavirus, také má nepřerušený panoramatický výhled na hory Troodos a krásnou písečnou pláž hned v areálu. Ze všech nemovitostí, které nabízíme na severním Kypru je tento apartmán nejvíce vyhledávaný investory.

Tento apartmán je také vyjímečným tím, že pokud si budete chtít zajít na masáž, do sauny a nebo si třeba zacvičit, tak vám pouze stačí si výtahem před vašimi dveřmi dojet do SPA centra, které je v patře -1.